ONAT Yazılım, 2002 Yılında Bursa’da kurulmuş, ticari yönetim sistemi olarak kobilerin, büyük ve orta işletmelerin, eğitim kurumlarının, devlet kurum ve kuruluşlarının, farklı sektörlerin ticari yönetim, kontrol ve düzenleme gibi ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.

Tamamen ONAT Yazılım tarafından geliştirilmiş bir altyapı üzerinde ve internet üzerinden online olarak çalışan ticari paket programlar modeliyle ürünlerimiz pazarlanmaktadır.

ONAT platformu ile birçok sektöre internet üzerinden çalışan, bilimsel çalışmalar için merkezi bilgi bankası ve takip sistemleri projelendirilmiştir.

Sektörel farkındalık yaratmak amacı ile alanında uzman yazılımcılar tarafından geliştirilen ve her geçen gün yenilenen modülleri ile daha kullanışlı hale gelen ONAT ile işletmelerin tüm ihtiyaçlarını tek bir sistem üzerinden giderebilmelerini sağlamaktayız. Stok – Depo Takibi, Talep, Teklif, Sipariş, Finans Yönetimi, Banka, Kasa, Çek-Senet Takibi, Resmi Muhasebe, Personel, Üretim, Teknik Servis modüllerini her seviyede çalışanın kullanabileceği kolaylıkta düzenlemekteyiz.